Hello world!

Witajcie na moim blogu. Pozwólcie że się przedstawię. Nazywam się Piotr Maślanka Jestem technikiem informatykiem, absolwentem Zespołu Szkół Elektronicznych w Rzeszowie, magistrem inżynierem informatyki (Politechnika Rzeszowska), biegłym sądowym informatykiem przy Sądzie Okręgowym w Rzeszowie, oraz ratownikiem KPP. O tym, jak do tego wszystkiego doszedłem, będzie może potem.

Na tym blogu będą znajdować się rozliczne artykuły, które piszę dla siebie, znajomych i współpracowników. Będzie to mikstura najpewniej artykułów po angielsku i po polsku, także proszę o wyrozumiałość. Artykuły będa dotyczyć różnych tematów – i nie zawsze będzie to informatyka, z racji że studiowałem w ramach Indywidualnego Toku Studiów również biotechnologię.

Pracuję jako starszy inżynier oprogramowania w firmie MTU Aero Engines Polska sp. z o. o., gdzie mentoruję team z zakresu Pythona, w którym zacząłem programować w roku 2008, jeszcze w technikum.

Na fejsbuku można mnie znaleźć tutaj. Na instagramie tutaj. Mam również GitHuba.

P.S.: Wytłumaczy mi ktoś dlaczego w celu postawienia tego bloga musiałem zbudować własny obraz Dockera z WordPressem+Postgres? Wszystkie istniejące były do chrzanu :(.

Published

By Piotr Maślanka

Programmer, paramedic, entrepreneur, biotechnologist, expert witness. Your favourite renaissance man.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.